Wracamy do bezpośrednich odczytów

W związku ze znaczącą poprawą stanu epidemiologicznego w kraju, PEWIK GDYNIA przywraca, od dnia 1 czerwca 2021 roku, dokonywanie przez pracowników Spółki bezpośrednich odczytów wskazań wodomierzy w budynkach mieszkalnych.

Nasi pracownicy zostali zobowiązani do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego, a zwłaszcza sprawne i możliwie szybkie przeprowadzenie odczytu oraz zachowanie bezpiecznej odległości.

Podczas odczytu pracownicy będą wyposażeni w niezbędne środki ochronne jak maseczki ochronne, rękawiczki i płyn do dezynfekcji rąk.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek obawy o własne zdrowie i uważają, że obecność osoby dokonującej odczytu zwiększa ryzyko zakażenia koronawirusem, prosimy zgłosić to naszemu pracownikowi, który odstąpi od wykonania czynności w budynku.

W takiej sytuacji należy samodzielne dokonać odczytu wskazania wodomierza i przekazać go naszemu pracownikowi lub postępować w sposób opisany w krótkiej instrukcji (karteczce) pozostawionej przez odczytywacza.

W trosce o bezpieczeństwo pracowników naszej Spółki zwracamy się do Państwa z prośbą o stosowanie się do zasad reżimu sanitarnego oraz informowanie pracowników o ewentualnych zagrożeniach epidemiologicznych, a w szczególności o pobycie w miejscu odczytu osób objętych izolacją lub kwarantanną.

 

Z poważaniem

Zarząd PEWIK GDYNIA Sp. z o.o.

 

 

 

 

Przepompownia ścieków już gotowa!

W maju zakończyliśmy bardzo ważną inwestycję w Gdyni Karwinach przy ul. Gabrieli Zapolskiej. W miejsce starego obiektu od podstaw wybudowana została nowa przepompownia ścieków wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

 

Koszt inwestycji to kwota ponad 7,5 mln zł. Wszystkie prace przebiegły zgodnie z harmonogramem. Dla okolicznych mieszkańców oznacza to przede wszystkim zwiększenie niezawodności działania przepompowni  oraz ograniczenie występowania tzw. „uciążliwości zapachowych”.

 

Nie bez znaczenia jest też podniesienie walorów estetycznych otoczenia. Efekt widoczny gołym okiem.

 

Problemy z otrzymywaniem wiadomości e-mail, w tym zawierających fakturę elektroniczną.

Szanowni Państwo,

 

odnotowaliśmy problemy z otrzymywaniem przez naszych Klientów wiadomości e-mail wysyłanych przez PEWIK, w tym ważnych przesyłek zawierających fakturę elektroniczną. W związku z tym prosimy o przegląd folderów skrzynki e-mail (w tym SPAM), w celu oznaczenia wiadomości wysyłanych z adresu: ebok@pewik.gdynia.pl jako zaufanych.