Brak wody!

Gdynia: Karwiny I, Wzgórze Bernardowo, Wielki Kack.

Informujemy, że w związku z pracami remontowo-eksploatacyjnymi na sieci wodociągowej, w dniu 30.11 br. do godz. 17:00 nastąpi wstrzymanie dostawy wody. Przepraszamy za utrudnienia.

Uprzejmie informujemy, że od dnia 26 do 29 listopada mogą wystąpić problemy z dodzwonieniem się do Biura Obsługi Klienta PEWIK GDYNIA Sp. z o.o. Jest to związane z przełączaniem centrali telefonicznej. Na czas prac serwisowych zostanie uruchomiony tymczasowy nr tel. 797 367 921. Numer alarmowy 994 działa bez zmian.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

PEWIK GDYNIA Sp. z o.o.

Inwestycje w Rumi

Powoli kończy się zadanie pn. budowa pompowni ścieków „Kwarcowa” w Rumi wraz z budową sieci wodociągowej (930 mb), kanalizacji sanitarnej (842 mb), rurociągu tłocznego (298 mb) w ul. Kazimierskiej i ul. Północnej oraz części „ Drogi Popiołowej”.
Koszt zadania: 1 799 798,00 zł. Planowany termin zakończenia inwestycji – luty 22 r.

Projekt ten przyczyni się do poprawy życia mieszkańców i z pewnością pozytywnie wpłynie na stan środowiska naturalnego

 

W dniach od 15-19 listopada w godzinach 14.00-17.00 czekamy na Państwa w mobilnym Biurze Obsługi Klienta PEWIK GDYNIA w budynku Szkoły Podstawowej w Orlu przy ul. Nadrzecznej 19. Nasz Pracownik odpowie na wszystkie pytania i pomoże wypełnić wnioski o podłączenie  nieruchomości do kanalizacji sanitarnej.

 

Serdecznie zapraszamy!

PEWIK GDYNIA Sp. z o.o.

Ruszyła budowa przepompowni!

Właśnie rozpoczęły się prace🚧 przygotowawcze –przed budową nowej przepompowni ścieków „CHWARZNO” przy ulicy Chwarznieńskiej w Gdyni.
Koszt tej inwestycji to kwota ponad 2 mln zł. Dla mieszkańców oznacza to przede wszystkim zwiększenie niezawodności działania przepompowni oraz ograniczenie występowania tzw. „uciążliwości zapachowych”.