Wracamy do bezpośrednich odczytów

W związku ze znaczącą poprawą stanu epidemiologicznego w kraju, PEWIK GDYNIA przywraca, od dnia 1 czerwca 2021 roku, dokonywanie przez pracowników Spółki bezpośrednich odczytów wskazań wodomierzy w budynkach mieszkalnych.

Nasi pracownicy zostali zobowiązani do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego, a zwłaszcza sprawne i możliwie szybkie przeprowadzenie odczytu oraz zachowanie bezpiecznej odległości.

Podczas odczytu pracownicy będą wyposażeni w niezbędne środki ochronne jak maseczki ochronne, rękawiczki i płyn do dezynfekcji rąk.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek obawy o własne zdrowie i uważają, że obecność osoby dokonującej odczytu zwiększa ryzyko zakażenia koronawirusem, prosimy zgłosić to naszemu pracownikowi, który odstąpi od wykonania czynności w budynku.

W takiej sytuacji należy samodzielne dokonać odczytu wskazania wodomierza i przekazać go naszemu pracownikowi lub postępować w sposób opisany w krótkiej instrukcji (karteczce) pozostawionej przez odczytywacza.

W trosce o bezpieczeństwo pracowników naszej Spółki zwracamy się do Państwa z prośbą o stosowanie się do zasad reżimu sanitarnego oraz informowanie pracowników o ewentualnych zagrożeniach epidemiologicznych, a w szczególności o pobycie w miejscu odczytu osób objętych izolacją lub kwarantanną.

 

Z poważaniem

Zarząd PEWIK GDYNIA Sp. z o.o.