Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na najem na 30 lat nieruchomości zabudowanej o łącznej powierzchni 4 774 m2 zlokalizowanej przy ul. Wielkopolskiej 245 w Gdyni stanowiącej własność PEWIK GDYNIA Sp. z o.o.

 

Regulamin przetargu

 

Mapa zagospodarowania terenu

 

Wzór oświadczenia nr 1 do Regulaminu

 

Wzór oświadczenia nr 2 do Regulaminu

 

Projekt umowy najmu Wielkopolska 245

 

Opis zabudowy

 

Protokół zdawczo-odbiorczy

 

Klauzula informacyjna 25.10.2021

 

KOMUNIKAT

z dnia 20.10.2021 r.

PEWIK GDYNIA Sp. z o.o. informuje, że od dziś tj. od 20. października do odwołania – na sieci wodociągowej w Wejherowie w ramach prewencyjnej profilaktyki mającej na celu zapobiegnięcie pogorszeniu jakości wody rozpoczęto chlorowanie wody uzdatnionej podawanej do miasta ze Stacji Uzdatniania Wody Cedron. Woda z chlorem jest bezpieczna dla zdrowia i przydatna do spożycia. Zawartość chloru w wodzie jest w normie i nie przekracza zawartości określonej w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 07.12.2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi [Dz.U. z 2017 poz. 2294].

Informujemy, że mogą wystąpić zmiany właściwości organoleptycznych, zapachowych i smakowych wody, za które serdecznie przepraszamy.

 

Zarząd

PEWIK GDYNIA Sp. z o.o.

Już 15 tys. naszych Klientów 🙂 posiada konto w Elektronicznym Biurze Obsługi Klienta e BOK.
Dołącz – rejestrując się na naszej stronie: https://ebok.pewik.gdynia.pl/login
Zalety e-BOK:
• szybki, darmowy dostęp przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu,
• bieżący podgląd salda, terminu płatności,
• oszczędność czasu i wygoda obsługi,
• e-Faktura,
• rozliczenie rzeczywiste,
• e-płatności bez dodatkowych opłat,
• moduł do składania wniosków,
• analiza kosztów.
Zachęcamy do rejestracji i kontaktu z nami!

Miło nam poinformować, ze nasza Spółka otrzymała główną nagrodę w kategorii „Gospodarka wodna” wśród dużych polskich miast powyżej 100 tysięcy mieszkańców.
Uroczystość odbyła się podczas trwającej w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik konferencji o tym samym tytule. Jesteśmy bardzo dumni ponieważ werdykt, potwierdza, że potrafimy dobrze zarządzać gospodarką wodną i sprawnie rozwijać infrastrukturę z poszanowaniem zasobów naturalnych.
Jak podkreślono w uzasadnieniu nagrody, jury konkursu Eco-Miasto nagrodziło Gdynię za „(…) kompleksowe podejście i różnorodność działań w zakresie gospodarki wodnej, w tym za ochronę ujęć wody, ograniczanie strat wody, zaangażowanie służb miejskich w kontrole poprawności podłączeń do sieci kanalizacyjnych oraz szeroko zakrojoną społeczną kampanię na rzecz picia kranówki wraz z montowaniem poidełek w budynkach użyteczności publicznej. Jury zwróciło również uwagę na realizację projektów związanych z zielono-niebieską infrastrukturą w ramach Budżetu Obywatelskiego”.
Nagrodę w imieniu władz miasta odebrał Walery Tankiewicz – Prezes Zarządu PEWIK.

Komunikat

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 06.10.2021 r. od godziny 15:00 do 11.10.2021 r. do godziny 07:00, prowadzone będą prace serwisowe na e-BOK, w związku z czym nastąpi przerwa m.in. w dostępie do funkcjonalności Rozliczeń Rzeczywistych.
Przepraszamy za utrudniania.