25.04.2022 r. wyłączenie awaryjne wody

Gdynia Pogórze Górne, przewidywany czas usunięcia awarii godz. 13:00.

Przepraszamy za utrudnienia.

Jedną z aktualnie prowadzonych przez nas inwestycji w Rumi jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej metodą bezwykopową – mikrotunelingu w ul. Jeziornej i ul. Partyzantów.
Wszystko idzie zgodnie z harmonogramem, planowo zakończymy prace latem tego roku i kolejni mieszkańcy będą mogli podłączyć się do infrastruktury.

Ruszyła budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w Gdyni w ul. Benedykta Porożyńskiego. Wartość inwestycji to kwota 498 700,00 zł. Planowane zakończenie budowy pod koniec tego roku. Wykonawcą jest ZUK Sp. z o.o. z Żukowa.

Dziś po godzinie 5 rano przyjęliśmy zgłoszenie o poważnej awarii wodociągu w Gdyni Cisowej przy ul. Morskiej na wysokości ul. Owsianej. Doszło do uszkodzenia głównej magistrali wodociągowej. Mieszkańcy Rumi oraz gdyńskich dzielnic Chylonia, Cisowa, Pustki Cisowskie mogli przez krótki czas być pozbawieni wody. Uszkodzony odcinek wodociągu został wyłączony. Na miejscu pracuje ekipa remontowa. Woda do mieszkańców przekierowana jest z innego zasilania. Mogą wystąpić chwilowe zakłócenia, spadki ciśnienia i pogorszenie jakości wody.
Po godzinie 12.00 podamy dalsze informacje o możliwym terminie usunięcia skutków awarii.
Przepraszamy za utrudnienia