Lista ogłoszeń


Szanowni Państwo,

PEWIK GDYNIA Sp. z o.o. jako zamawiający sektorowy informuje, że od dnia 01.03.2020r. wszystkie postępowania prowadzone w trybie ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz wszystkie postępowania przetargowe prowadzone w trybie Kodeksu Cywilnego (zgodnie z Regulaminem Udzielania Zamówień przez PEWIK GDYNIA Sp. z o.o.) prowadzone będą przy użyciu platformy zakupowej Open Nexus.

Przy użyciu platformy będą też prowadzone wybrane postępowania regulaminowe w trybie negocjacji bez ogłoszenia i zapytania o cenę.

Platforma dostępna jest pod adresem: https://platformazakupowa.pl/pn/pewik_gdynia

Jeśli chcą Państwo na bieżąco śledzić ogłaszane przez naszą spółkę postępowania, zachęcamy do wpisania się do „grup wykonawców”. W tym celu należy odwiedzić zakładkę "Zostań wykonawcą", zaznaczyć kategorię oraz wpisać adres e-mail. Dzięki temu będą Państwo automatycznie informowani o wszystkich postępowaniach w wybranych kategoriach.

W przypadku wystąpienia problemów prosimy o korzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta firmy Open Nexus, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępnym codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 17.00 pod nr tel. 22 101 02 02.

Zarząd PEWIK GDYNIA Sp. z o.o.Wyświetlanie ogłoszeń o postępowaniach prowadzonych wg:
wszystkie /  Prawa zamówień publicznych - finansowane z udziałem środków Unii Europejskiej /  Prawa zamówień publicznych - ze środków własnych /  Regulaminu - finansowane z udziałem środków Unii Europejskiej /  Regulaminu - ze środków własnych

Brak aktualnych ogłoszeń w tej kategorii.