Srebrny Laur Jakości dla PEWIK GDYNIA Sp. z o. o.

Miło nam poinformować Państwa, że w dniu 5 lutego 2016 r. nasza Spółka otrzymała Pomorską Nagrodę Jakości – Srebrny Laur Jakości.
Konkurs, organizowany przez Pomorską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych-NOT, dedykowany jest organizacjom, które prezentują najlepszą organizację i skuteczne zarządzanie, produkują nowoczesne wyroby oraz świadczą usługi na wysokim poziomie. Konkurs promuje nowoczesne koncepcje zarządzania przedsiębiorstwem oraz przyczynia się do podnoszenia poziomu organizacyjnego i technicznego firm regionu Pomorza, wspomagając je w konkurowaniu z innymi organizacjami w Europie.
PEWIK GDYNIA Sp. z o.o., jako finalista konkursu, został wysoko oceniony pod względem zarządzania procesami zapewniającymi wzrost jakości oferowanych usług i poziomu satysfakcji klientów, a także pod względem aspektów ekologicznych, satysfakcji pracowników oraz osiągnięcia założonych celów rozwoju przedsiębiorstwa.
Przypomnijmy, że w poprzednich latach Spółka otrzymała Srebrny oraz Złoty Laur Jakości.
Tegoroczny Srebrny Laur Jakości jest potwierdzeniem właściwego kierunku w doskonaleniu działalności ku zadowoleniu P.T. klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników w zgodzie z przyjętą misją: „Żyjemy w harmonii ze środowiskiem”.

 

laur1

PNJ_2

PNJ_1

Dz.B. 06.02.2016 r.