W związku ze zwiększonym zużyciem wody, prosimy o wykorzystywanie wody GŁÓWNIE na cele bytowe. Podlewanie ogródków i trawników po godzinie 22.00 oraz nie napełniania basenów.

W dniach od 24 do 27 czerwca przeprowadzimy prace techniczne. W tym czasie wystąpi przerwa w dostępie do rozliczeń rzeczywistych w eBOK.
Przepraszamy za utrudnienia

Wczoraj na terenie stacji uzdatniania wody Wielki Kack odbył się Dzień otwarty.

Podczas wycieczki można było poznać bliżej proces uzdatniania i ujmowania wody. Nasi Goście gasili pragnienie kosztując doskonałej, zimnej wody prosto ze studni!

Mamy nadzieję, że wszystkich obecnych przekonaliśmy do pici wody prosto z kranu!

 

Trwa modernizacja przepompowni ścieków „Wiśniowa” w Redzie🙂

Koszt tej inwestycji to kwota ponad 750 tys. Dla mieszkańców ta inwestycja oznacza przede wszystkim zwiększenie niezawodności działania oraz ograniczenie występowania tzw. „uciążliwości zapachowych”.

Uwaga komunikat!

 

W stosunku do osób zgłaszających przyłączenie nieruchomości do sieci, Spółka rezygnuje z dochodzenia jakichkolwiek roszczeń finansowych z tytułu przyłączenia się do jej sieci i bezumownego pobierania wody i/lub odprowadzania ścieków.

 

Zgłoszenia należy dokonać na wniosku nr 9 tj. „Zgłoszenie bezumownego pobierania wody i/lub odprowadzania ścieków”. Wniosek można pobrać z naszej strony internetowej i wysłać do nas mailem.

 

Niezgłoszenie faktu bezumownego poboru wody i/lub odprowadzania ścieków w powyższym terminie skutkuje m. in. obciążeniem klienta kosztami świadczenia tych usług za 36 miesięcy wstecz.

 

W przypadku braku przyrządów pomiarowych, warunkiem zawarcia umowy zaopatrzenia w wodę jest przygotowanie instalacji wodociągowej i pomieszczenia do montażu wodomierza.

 

Zarząd PEWIK GDYNIA Sp. z o.o.

 

Dzień otwarty na terenie stacji uzdatniania wody Cedron w Wejherowie już za nami!

 

W Dniu Dziecka odwiedziło nas aż 10 szkół i 3 przedszkola!

Największym zainteresowaniem cieszyło się zwiedzanie stacji.

Można było poznać bliżej proces uzdatniania wody (od etapu ujmowania wody, poprzez uzdatnianie aż do jej dystrybucji do sieci wodociągowej).

Zwiedzający mogli wziąć udział w prezentacji w salce i przekonać się w jaki sposób woda jest dostarczana do mieszkańców. W czasie trwania imprezy można było ugasić pragnienie kosztując naszej doskonałej wody prosto ze studni. Na dzieci czekało wiele atrakcji gier, zabaw sportowych i warsztatów edukacyjnych

Mamy nadzieję, że wszystkich obecnych na naszym pikniku przekonaliśmy, że warto pić wodę prosto z kranu!

Zapraszamy za rok!