Komunikat:
Opis: źródło: System PEWIK NEWS
 

Komunikat!

 

Szanowni Państwo,

w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 („koronawirusa”) informujemy, że mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz pracowników Spółki, na terenie Biura Obsługi Klienta może przebywać maksymalnie pięć osób – po jednej przy każdym stanowisku. Prosimy o obowiązkową dezynfekcję rąk przy wejściu do Biura, stosowanie osłony ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego. Klienci nie stosujący się do w/w zasad, nie będą obsługiwani.

W dalszym ciągu zachęcamy Państwa do kontaktowania się z nami telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej oraz korzystania z elektronicznego Biura Obsługi Klienta e-BOK.

Równocześnie informujemy, że ograniczone zostały bezpośrednie odczyty wodomierzy dokonywane przez naszych pracowników do odwołania. Fakturowanie odbywać się będzie zgodnie z §7.12 Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków tj. na podstawie średniego zużycia wody.

Zachęcamy do przekazywania stanów wodomierzy przez e-BOK w zakładce „wprowadź odczyt”, telefonicznie nr 58 66 87 311/podaj stan licznika lub przez naszą stronę internetową www.pewik.gdynia.pl”.

Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia.