Komunikat BOK!

 Szanowni Państwo,

w związku z trwającą pandemią COVID-19 do odwołania zostaje wstrzymana bezpośrednia obsługa Klientów w Biurze Obsługi Klienta w Gdyni przy ul. Witomińskiej 21.

 

Zachęcamy Państwa do kontaktowania się z nami telefonicznie 58 66 87 311 w dni robocze w godzinach 7:00-15:00, lub za pomocą poczty elektronicznej bok@pewik.gdynia.pl  oraz elektronicznego Biura Obsługi Klienta e-BOK.

 

Dokumenty można składać do wrzutni przy wejściu na salę  BOK przy ul.Witomińskiej 21 w dni robocze w godzinach 6:30-16:30.

 

Również do odwołania zawieszone zostały bezpośrednie odczyty wodomierzy dokonywane przez naszych pracowników.

 

Prosimy o przekazywanie stanów wodomierzy przez e-BOK w zakładce „wprowadź odczyt”, telefonicznie nr 58 66 87 311/podaj stan licznika lub przez naszą stronę internetową http://www.pewik.gdynia.pl/cms/licznik

 

Brak ww. informacji spowoduje, że fakturowanie odbywać się będzie zgodnie z §7.12 Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków tj. na podstawie średniego zużycia wody.

 

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia – najważniejsze jest zapewnienie ciągłości dostaw wody i odbioru ścieków oraz bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników.

 

Zarząd PEWIK GDYNIA Sp. z o.o.