Kolejne poidełka trafiły do gdyńskich szkół💧

PEWIK GDYNIA Sp. o.o. od lat konsekwentnie przekonuje mieszkańców, że woda dostarczana z sieci wodociągowej nadaje się do picia prosto z kranu, zaopatrując zainteresowane szkoły w tzw. poidełka.

 

Dzięki dostępowi do poidełek można też skończyć z pakowaniem do tornistrów plastikowych, jednorazowych butelek z wodą, które jak wiemy są bardzo szkodliwe dla środowiska. Poidełka są najczęściej zamontowane w pobliżu sal gimnastycznych, bo właśnie po zajęciach w-f uczniom najbardziej doskwiera pragnienie.

 

Estetyczne i łatwe w utrzymaniu poidełka to sposób, by wszystkim zapewnić wygodny dostęp do czystej i zdrowej wody, którą można pić bez obaw, a edukacja zdrowotna ma największe szanse na powodzenie, gdy zaczyna się od najmłodszych lat.

 

Rozpoczynając akcję, nie spodziewaliśmy się aż tak dużego zainteresowania szkół. Poidełka cieszą się wśród uczniów dużą popularnością. Sygnały o życzliwym przyjęciu naszej inicjatywy przez uczniów i dyrekcje szkół sprawiły, że będziemy kontynuować naszą akcję także w następnym roku.

 

Rozszerzamy też naszą ofertę dostarczania poidełek o inne obiekty użyteczności publicznej, takie jak urzędy, sale sportowo – widowiskowe i inne miejsca w których przewija się duża ilość osób.

 

Zainteresowanych zainstalowaniem poidełek zarządców takich obiektów prosimy o kontakt.